Pernenat 26 Korrik, 2021 0

Kolikat

Pershendetje, beba ime eshte 6 javeshe dhe ka dhimbje barku nga kolikat e ushqej me qumshte gjiri si dhe formul pasi qe nuk kam sasi te mjaftushme a ndikon kjo tek beba te ket dhimbje me te medha per shkake se pin dy lloje te ndryshme qumshti


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X