Pernenat 29 Prill, 2020 315

Kokrra

Pershendetje doja te pyesja nqs se ndonje nene qe jeton ne gjermani mund te me tregoi si mund te marr kokerra per aborte ..
Me recet apo jo se nuk kuptoi dhe flas gjermanishten mir.flm pres pergjigjien ..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X