Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Koka ne lindje

Kur lindi e kishte te lart si gunge nuk e di nese esht deformim i kafkes dhe duhet ti bej grafi ose ndonje problem tjeter?me than qe esht gjat sforcimit te lindjes dhe do i ulet ,bebi esht 1.5 muaj dhe akoma nuk esht ulur?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nuk Mund te jap nje pergjigje te sakte vetem duke u bazuar ne foto

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X