Pernenat 7 Shtator, 2019 807

Kerkoj rrobe per vajze 2vjec e gjysem-3

Pershendetje!kam motren q esht n gjendje t veshtir ekonomike. E ka gocen e vogel 2 vjec e gjysem dhe ka nevoj per rrobe.Nese ndonjhera ka ndonj gje q nuk i nevojitet m mund t komentoj se u shkruaj un se motra ska facebook . faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X