Pernenat 17 Gusht, 2020 116

Kerkoj pun

Pershendetje faqa me e mir . Jam nje grua 29 vjece dhe jetoj ne elbasan dhe kerkoj pun per tu kujdesur per femij ose per te moshuar . Nese ndonje nga ju ka nevoj per dike qe te kujdeset per femijen apo ndonje te aferm te moshuar te komentoj sepse e kontaktoj une . Kam punuar me par me femij dhe te moshuar . Jetoj me qera dhe jam e gatshme qe te bej cdo pun per ti siguruar te ardhen femijes tim .Zoti ju bekofte ju dhe femijet tuaj
Ju lutem postojeni

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X