Pernenat 26 Tetor, 2020 101

Kerkoj karroc apo kangur

Kerkoj nenave te me ndihmojne me ndonje kangur apo karroce qe nuk ju nevojitet pasi kam shume nevoje dhe nuk km ghendje ekonomike ta blej anonim

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X