Pernenat 5 Janar, 2021 112

Kerkoi ndihme

Pershendetje. Kerkoi ndihmen tuaj kam vajzen 3 vjec e gjysem dhe i del gjak nga hundet. 2 ose 3 her ne muaj. A ka ndonje gje per tu shqetësuar . Nuk dua ta qoi te mjeku i familjes per shkak te pandemos. Ju lutem postoni. Anonim! Ju uroj shendet lumturi e mbarsi te gjithve

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje !
    Te rekomandoj ti besh nje analize gjaku
    Gjak komplet koha e koagulit dhe nje konsulte me mjek ORL

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X