Pernenat 5 Mars, 2021 0

Kapslleku i femijeve

Desha te di kush nga ju nena I ka perdorur keto ilaqet per kapsllekun e femijeve dhe pas sa ditesh kan dhen rezultat pra femija ka dal vet normalisht .anonim ju lutem.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X