Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Kapësllëku

Pershendetje..Nese mund te ndaje me ju problemin me bebin tim 2 muajsh..E ushqej edhe me gji edhe me formule Novalac..Ne fillim kishte barkqitje,por tani nuk eshte rehat ka vetem gazra dhe nuk ka barkqitje..ku qendron problemi a mund te me ndihmoni disi??


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti nisni nje preparate per eleminimin e gazrave( lenispass gocce) nese kolikat jane pas formules Ju rekomandoj aptamil comfort

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X