Pernenat 13 Nëntor, 2019 625

Kam nevoje

Pershendetje , me shume siklet po ju shkruaj per nje nevoje te femijes tim , jam ne nje gjendje qe cdo nene do shqetsohej ! Ka kohe qe jam ndar nga burri sepsr mr dhunonte pa arsye dhe femijen e mora me vete ! Kam nj vajze 8 muajshe dhe jam e shqetsuar per te sepse ajo nk ka cfare te vesh tani ne dimer dhe mua nuk m merr askush ne pune qe te punoj per gjerat qe i duhen vajzes😓. Do doja ndihm prej ndekesave te tuu nqs kan rroba qe nuk u duhen me cfare do qofshin ato xhupa , trupore, lodra do ishte njr ndihme shum e madhe per vajzen .. une jam vetem 21 vjec dhe prindrit e mi e kan rrogen shum te ulet dhe babai i vajzes nuk esht ber i gjall !! Do ishte ndihm shume e madhe nqs do me ndihmonte ndonje nga fanset e faqet , anonim ju lutem , faleminderit nqs e publikon dhe me ndihmoni ! 🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X