Pernenat 15 Nëntor, 2019 380

Jam ne javen e gjashte por kam shume sekrecione

Pershendetje nena
Jam ne javen e 6-te te shtatzanise mirpo problemi eshte se kam sekrecione te bardha jashtzakonisht shum, jam duke perdorur qajin brusnica per ti parandaluar te bardhat a ka ndonji efekt ndihmes,
Dhe a mundem te perdori olloshka ditore sepse me kane thene qe jane te demshme?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X