Pernenat 21 Dhjetor, 2020 98

Jam me muajin e 6 te shtatezanise

Jam me muajin e 6 dhe ndjej levizje te shumta te bebit . Gjithashtu kam nje therje ne pjesen e djathte poshte barkut jo te vazhdueshme. Ndonjeher me ther ndonjeher jo


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X