Pernenat 13 Shtator, 2019 1734

Jam e martuar por me ngacmon një burrë, ju lutem më ndihmoni si të veproj

Pershndetje te dashura nena jam ne hall kam nevoj per mbeshtejen tuaj morale ne radh te par pastaj nje mendim cte bej ne lagje kam nje burre i cili me bezdis nje ordiner qe sdi c eshte familja se kam kurre njeher ne sy sa her dal ul koken shoh punen time ai me ka ngacmur disa her i ktheva pergj nje her i tjash nese me flet me do te denoncoj ose do flas me tim.shoq por dije qe ka me te vra me ler te qet kam ndenjt nje vite mbyll prej tij skam dal as ne dritare ka qen nje koh shum e veshtir per mua sa kisha lindur dhe kalova depresion post partum me vdiq dhe im vella gje e cila me rendoj me teper shendetin tim por mir te gjitha dhe frika qe kisha te dal jasht ai esht pis mashkull se te flet sy njerzve te felliq un e kam per turp te me fol njeri me ate gjuh qe flet ai jam e martuar kam famlije shum te rregullt im shoq pak a shum e ka kuptu vec pret gjen me te vogel prej tij dhe te kapet kam frik do dalin fjal u zu per gruan ne na ngel faj moj motrani cte bej me thoni ta denoncoj sdua qe im shoq te merret me ate pisin por kam shum frik me ndihmoni me keshilloni cdo benit vend tim me kaq sa ju kam shojegu sdu te zgjatem me teper por jam shum keq faleminderit per kohen tuaj ju ndjek cdo dite ne postimet tuaja kalofshi mire


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X