Pernenat 1 Tetor, 2021 0

Interes per nje zonje per pastrim shtepie

Pershendetje “Per nenat” . Ju lutem postojeni. Jetoj ne qytetin e Vlores dhe me nevojitet nje zonje per pastrim shtepie. Kush eshte e interesuar le te leri koment. Jetoj tek Lagjia Pavaresia. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X