Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Informacion

Pershendetje,doja te pyesja pak nenat qe jetojn ne Durres.
Pediatri Fatmir Shahini ka klinik private,dhe nese po ku ndodhet ose ndonje numer telefoni ju lutem.
Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X