Pernenat 28 Prill, 2020 171

Info per regjistrimin e femijes

Pershendetje
Jam e interesuar te di nese keni raste kur femijet kane lindur jasht shtetit dhe i ka kaluar afati per rregjistrim ne Shqiperi , a ju kane hapur probleme ??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X