Pernenat 14 Qershor, 2020 294

Ilac per mikorciste

Pershëndetje nëna!
Doja t’iu pyesja për dicka.
Une jam 27 vjec dhe kam gati 7-8 muaj që po provoj për shtatzani por pa rezultat.
Pas vizitës tek gjinekologja,mu tha që kam mikrociste,dhe me dhane si mjekim “DIKIROGEN” që ndihmon në elemonimin e mikrocisteve dhe për të ngelur shtatzanë sa më shpejt?
I ka pëedorur ndonjëra prej jush dhe a ju kanë dhëne rezultatin e dëshiruar?
Faleminderit

  1. avatar Anonim-7937

    Pershendetje. Te njejten problem kam pasur edhe un, por pas 2 muajsh qe tentova bera viziten dhe doktoresha me dha dikirogen, qe mbron vezen nga mikrokistet dhe ben pjekjen e saj. ma dha per 6 muaj, por pa mbaruar nje muaj ngela shtatzane)) ta uroj edhe ty. Mos u streso pasi stresi ndikom shume negativisht

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X