Pernenat 7 Janar, 2022 0

Hi!

mirmbrema vajza dhe Nena te faqes uroj te jeni mire paci nje vit te mbare ne familjet tuaja ! ❤️ ju lutem me ndihmoni per dicka Sapo Kam ardhur ne greqi nuk Di as gjuhen 🥺 Kam shum infeksion sekrecione Kam ngjyre te verdhe m fal qe po UA tregoj me detaje por jam ne hall Kam dy dit qe me shpin ne fund te barkut ndoshta NGA infeksioni 🥺 Kam mar nje shplaqes ne farmaci por asgje nuk me Ka Ber ndoshta ju qe jetoni ne greqi cfare me sygjeroni te marr ne farmaci qe mund ta mar pa recete mjeku ndoshta keni qene ne te njejtin hall si une 🥺 para nje viti Kam Ber 2 aborte 😭😭 vit Pas viti nuk Kam femije 🥺😭 ju lutem me ndihmoni cfare te perdor dicka Kam marr edhe cajin virak po kur e pij cajin me le pa gjume edhe me ngrihet tesioni . Te lutem postoje ndoshta marr ndonje ndihem NGA komentet tuaja


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X