Pernenat 4 Nëntor, 2019 229

hello

nena un jasht teme pak mami mka pa ander gjyshen e vdekur te ndjeren ja kish dhan nje fustan te vogel mamit edhe i ka than me ma dhan mu qka do te thote kjo theksoj se tentoj edhe per shtatzani ju kisha lut mem ndihmu pasi qe kam stres shum me ket ender me shkoj menjda per te keq flm😍


  1. avatar Anonim-3787

    Me aq sa di un nga shpjegimi i endrrave kjo do te thot se ti se shpejti do ngelesh shtatzene me nje vajze…ose ndoshta jan mendimet e tua dhe ti e deshiron keshtu aq shum sa te shfaqet dhe ne endrra,di qe eshte keq tu japesh te vdekurve gjera ne endrra,por tu marresh eshte mire,mos u shqetso do te thoja sepse endrrat jane mendimet tona me shum sesa asgje,mendo mire qe te behet mire.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X