Pernenat 16 Prill, 2020 264

Grupi i gjakut

Pershendetje. Sot nga disa dokumenta constatova qe grupi i gjakut tim esht rh negativ dhe i bashkeshortit rhpozitiv. Kam 1 femije dhe po mendojm te zgjerojm se shpejti familjen.. doja te pyesja a ka pasoja kjo per femijen. Flm

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X