Pernenat 5 Mars, 2021 0

Gropa sarkale

po gropa sakrale a jep demtime ne te ecuren e femijes, nuk esht grop e thelle, a zhduket me rritjen e bebit dhe a sjell pasoja ne te ardhmen


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X