Pernenat 8 Dhjetor, 2021 0

Gripi te bebet

Pershendetje kam djqlin 7 jqve dhe ka marre grip keto dit si ta trajtojme ne menyr natyrale


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X