Pernenat 8 Qershor, 2019 377

gjumi tek femijet 5 vjec e lart

prsh. une e kam djalin 5 vjec dhe nuk me fle gjume ne dreke. ndonjehere shume rralle mund te fleje vetem 30 minuta jo me shume. po ju a i vini femijet tuaj ne gjume ne kete moshe? A pranojne femijet tuaj te flene gjume ne kete moshe?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X