Pernenat 7 Nëntor, 2019 352

Gjumi ne shtatzani

Jam shtazane jam 6 mujshe dhe nk me ze gjumi naten .Ju lutem kush me ndimon


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X