Pernenat 18 Nëntor, 2019 456

Gjinekolog

Prsh nena
Doja tju pyes per doktorr mondin ne durres
Si esht si gjinekolog ju lutem ?? Flm


  1. Besaa Besaa

    dr qe 3 vjet jum martu skam fmi alizat ikam.ba krejt mir mkan dal edge burrit mir kam ba hapjen e kanallav po prap spo jes shtatza ciklin e kam qdoher me dat e po merzitna pse spo jes masi krejt analizat ne rregull aod mka ardh ciklit jam merzit shummmmm

  2. avatar Anonim-7288

    Nuk me pelqen asnje doktor gjenegolog ne durres pasi i kam provuar te gjithe. I vetmi qe eshte doktori me i mir eshte Spartak Carcani me ate linda me ate kam ndjekur shtazanine 9 muaj dhe eshte super i komunikushem dhe shume doktor i mir do te ta sugjeroja!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X