Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Gjidhenja.

E kam djalin 2 muajsh. E vej ne gjoks dhe shof qe gjith kohes leviz ska rrjedhje e duhur ndoshta. Na njer as nuk ma pranon gjoksin fare. Me pas qe mos ta lej ashtu i jap formul plas ne te qara. Mundet fmia kur mbingopwt te qaj ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duhet te me tjonit sa eshte pesha e femijes, nese bebi lag pampersin mire atehere ngopet me gji nuk ka nevoje per shtese me formule

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X