Pernenat 8 Nëntor, 2021 0

Gjidhenia

Pershendetje nena te dashura !
Ksm djalin 1 muaj dhe e ushqej me gji + qumesht formul pasi nuk ngopet . Por problemi im eshte qe djali nuk me kap gjoksin e djathte edhe qan shum . Nuk di se si te veproj . Shpresoj te me ndihmoni me dicka te vlevshme . Ju faleminderit te gjithave..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X