Pernenat 15 Korrik, 2019 549

Gjerat qe demtojne apo urrejn bebat ne bark

Prsh,jam ne muajin e 6-te te shtatezanise,bebi im leviz shume sidmos naten une kam qef qe ti bej video dhe i ndez blitzin(driten e tel) sapo ndez driten ai pushon se levizuri dhe ajo qe me shqeteson mua eshte se a mos po e demtoj une bebin kir i leshoj drite nderkoh qe ishte ne erresire totale?!Shume flm nese me pergjigjeni ❤️


 1. Mirjeta Paja

  Po e bezdisin edhe dritat qe vendosni tek barku.

 2. Mirjeta Paja

  Urrejne edhe zhurmat e forta dhe te shpeshta…

 3. avatar Anonim-403

  Me se shumti, mendoj se e shqeteson merzia e nenes 🙂

  1. Mirjeta Paja

   E vertete eshte edhe kjo. Sa me e stresuar te jete nena, aq me shume e ndjen bebi kete gje…

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X