Pernenat 5 Mars, 2021 0

Forma e kokes tek bebet

Përshëndetje, kam djalin 6 muajsh, ka lindur me torticolis dhe per shkak ksaj ka fjetur me shume ne anen e majt sigurisht i kam ber ushtrime tash eshte mire po problemi eshte se koka ka marr 1 forme tjeter, ne anen e majt ballin e ka me te fryer dhe ne anen e majt ne pjesen e pasme e ka me te shtypur.. pytja ime eshte a ka mundesi te kthehet ne forme normale dhe si? A duhet bere ndonje trajtim a po vet me kalimin e kohes rregullohet?
Ju falënderoj për kohen tuaj!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X