Pernenat 21 Janar, 2022 0

Fillimi i ushqimit

Pershendetje doktoresha, kam cunin 6 muajsh dhe kam disa kohe qe i kam filluar 1 vakt dhe e kam me qumesht gjiri.por po has veshtiresi sepse as 2 luge nuk me ha. Dhe plus nuk di cfare ti jap,nuk di dhe cfare qumeshti te marr ose kos per biskotat ose miellin e orizit. Po vakt te dyt cfare mund ti jap?Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X