Pernenat 5 Mars, 2021 0

Fillimi i ushqimeve tek bebi 4 muajsh e gjysme

pershendetje kam djalin 4 muajsh e gjysme pediatri me ka then qe mund tfilloj me ushqime the lengshme desha tju pyes she juve a mund the filloj sepse jam ne shtet the jashtem dhe nuk mund the kuptohem aq mir. djali me ka afro 9 kg

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X