Pernenat 10 Qershor, 2021 0

Femija rri si i ngrir

Kam djalin 2 muajsh , dje pasi i dhash per te pire (ushqehet me qumesht gjiri dhe plus formul) qendroj si i i ngrir dhe filloj te nxihej ne fytyr dhe u bo i ftoht ,, e kam rrotulluar me koken posht dhe e kam shkundur disa here deri sa ushqimin qe kishte pire e volli dhe filloj te qaj . Ishte hera e dyt dhe nje here tjeter pasi piu kishte bere dhe gremsitjen dhe do ta vendosja per te fjetur rrinte si i hutuar nuk reagonte nga asnje zhurm ose levizje e jona . Cfare mund te jete ? (ne ditet ne pergjithesi ushqehet mire shton ne peshe normalisht eshte teper i levizshem reagon nga zhurmat levizjet tona etj)


  1. avatar Anonim-3787

    Vellai im kishte kto shenja ne muajt e pare te jetes dhe u diagnostikua me vone me epilepsi,do u sugjeroja qe pa perhapur panik ti benit nje vizite tamam,u deshiroj me te mirat.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X