Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Femija refuzon ushqimin

Pershendetje!
Kam djalin 22 muajsh dhe u bene gati 2 jave qe me refuzon cdo supe apo ushqim me perime qe i pergatis.
Deshiron te haje vetem gjera te thata si:tost,mish pule,buke me cokokrem dhe qumeshtin qe e pi perpara se te fleje gjume(ne dreke dhe ne darke).
Me pare hante cdo lloj ushqimi pa perjashtim.
I kam vazhduar vitamina ,por akoma asnje ndryshim. Ju lutem nese mundeni te me ndihmoni si mund te veproj ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X