Pernenat 21 Shtator, 2019 756

Femija i dyte

Femija i dyte kur duhet te niset


  1. avatar Anonim-7027

    Une e kam djalin 5 vjec dhe djali i vogel po ben 7 muaj .nje diferenc moshe shum e mir mendoj po por ta ktheja kohen pas da ta beja femijen e dyt me heret ..te rriten bashk dhe kopshtin shkollen ta kishin pernjeher .tani edhe nje vit djali i madh ne klas te par pastaj djali i dyt 1 vit .i madhi don kohen e vet te merem me te ai tjetrin eshte i vogel dhe don akoma me shum koh me te .se di shpresoj ta kaloj me sukses dhe pa depresion.theksoj qe burri eshte shum i dashur dhe me ndihmon po puna qe ka ja lejon shum.pak te kaloj kohen me ne.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X