Pernenat 21 Shtator, 2020 118

Femija futi ne goje para

Pershendejte dr, vajza ime 10 muajshe po luante dhe mes te tjerash kishte rreth vetes kartmonedha te cilat i kishte mbajtur per disa minuta ne goje. A eshte shume shqetesuese?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X