Pernenat 4 Maj, 2021 0

Femija dy vjec

Përshëndetje nena,do deshiroja te merja edhe eksperjecat tuaja me te folurën e femijeve. Djali im ka ber dy vjec me mars por nk flet shum fjal. Vetëm mama ,baba ,thot si sepse jetojm n Itali mam per ushqimin ,edhe brry per ujn, edhe disa fjal te vogla. Ne gjuhen e vet flet ter kohen,eshte aktiv ,i kupton cdo gje qe ne i themi. Luan ben e gisht per gjerat qe do . Ne syrin tim eshte shum normal per moshen qe ka pervec t folurën. Faleminderit paraprakisht per cdo koment tuajn🥰

  1. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje, uroj te jeni mire! Nuk shoh asgje shqetesuese nga sa thua, per aq kohe sa femija juaj perdor gjuhen e bebeve dhe eshte aktiv me tinguj e rrokje, do te thote se edhe fjalet do te vijne shume shpejt. Ju pershendes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X