Pernenat 20 Dhjetor, 2019 144

Femija 6 muajsh me kolle e sekrecione

Prsh jam nene e nje vajze 6 muajshe e gjysem …E km te semure me kolle me sekrecione dhe me kunde te bllokuara.Hundet i rrjedhin vazhdimisht ..Cfare me keshilloni te bej??Faleminderit😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X