Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Femija 2 vjec.

Persh?Kam djalin 2 vjec por qe i vogel kam vene re se penisi i rri ngritur (forcohet)kur flen gjume.Gjumin nuk e ka te mire i del shume shpesh ,gjithmone keshtu.Jam shume ne merak per kete gje,nuk e di cfare mund te kete dhe cfare analize i behet per kete.Ju lutem cfare me keshilloni te bej.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X