Pernenat 7 Shtator, 2020 1136

Eksperiemcat

Pershendetje mund ta postoni ju luteem ?
Duke ju uruar te jeni mir me shendet do doja ndimen tuaj nga eksperiencat e juaja ju lutem !

Jam duke tentuar per shtatzani
Periodat e fundit i kam pas me.18 gusht
Por sot verej pak shum pak njolla gjaku si ne ngjyr roz dhe kam nja 3 dit qe ndjej si forcim nga fundi barkut dhe si dhimbje e leht
A.mendoni se mund re jet shenj e nje shtatzanie apo ardhje e periodave
Faleminderit dhe ju uroj shendet !

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X