Pernenat 30 Mars, 2020 468

Eko e pare

Pershendetje kur behet eko e pare pasi ben testin dhe rezuktati eshtë pozitiv?? Nje mjeke se ku mund te drejtohem per tu ndjek gjat shtatezanise??

  1. avatar Anonim-7465

    Pershendetje ekoja e pare behet rreth javes se 8 qe t shikosh bebin dhe te degjosh dhe rrahjet e zemres

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X