Pernenat 20 Dhjetor, 2019 292

E prosalindura probleme me kolikun

Pershendetje!

Kam vajzen e Vogel , eshte 8 javeshe dhe ka probleme me kolikun. Kam provuar me masazh te barku, levizjen e Kembeve si biçiklet, pikatore te ndryshme per kolik por prap vazhdon te vuaj nga kjo. Ushqehet me qumesht gjiri dhe formul qe eshte kundra kolikut dhe kapsllekut por nuk shoh asnje ndryshim. Me sugjeruan ti jap nga pak uje. Vajza vazhdon te ket keto siklete dhe derisa te çliroj gazrat nuk qetesohet. Dhe pjesen me te madhe te jashteqitjes e ka me shume si diare.

Ju lutem, a mund te me sugjeroni se cfare mund te bej? Si mund te ndihmoj vogelushen? Ne jetojme ne UK 🇬🇧.

Me respekt Malvina


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X