Pernenat 29 Tetor, 2020 159

Doganat

pershendetje
doja tju pyesja pak ne lidhur me doganat
nese ndonj nga ju ka kaluar nga greqia per ne shqiperi dhe anasjelltas keto dit
pasi dua te udhetoj dhe thon qe nuk te lejojn te udhetosh duhet t kesh nje arsye t fort dhe nje leter nga policia per te kaluar doganen
por djalit tim i ka mbaruar veveosi dhe pret karten gje qe ska dal akoma por nuk i japin veveos tjeter sepse ka mar 8 muaj shtytje thon
dhe nj grua m tha q mund mos t t lejojn femijen t vij serisht ne greqi
nese ndonjera ka ndonj informacion ju faleminderit ❤🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X