loading
Pernenat Korrik 8, 2019 874

Djali rri vetem me mua dhe me te atin

Përshëndetje kam djalin 4 muajsh dhe nuk rri me asnjë njeri vetëm me mua dhe burrin çfarë duhet të bëj sepse shumë më thonë nuk do të mësohet me njerëz

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X