Pernenat 25 Shtator, 2019 609

Djali nuk më shikon në sy kur dalim jashtë. A jane problem keto shenja?

pershendetje grupi,desha te beja nje pyetje ne lidhje me djalin tim 2 vjec e gjysem.Atehere ai nuk me kthen koken kur e therras shumicen e kohes,flet rreth 10 fjal,me shikon ne sy ne shtepi por kur jam jashte nuk me shikon pothuajse fare,nuk luan me femijet por nuk eshte femije agresiv.flen gjate gjith nates,nuk ben ndonje levizje te cuditshme,nuk i kupton te gjitha gjerat,theksoj qe ka shikuar shum ne ekran dhe ka qendruar vetem me mua sepse jetoj jashte Shqiperise.ju lutem mund te me thoni ndonje rast te tille te femijeve tuaj sepse jam shum ne stres


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X