Pernenat 31 Tetor, 2019 505

Djali im dy vjeç nuk flet, lëshon vetëm tinguj..A eshte autik?

Pershendetje e kam nje djal dy vjet dhe ende nuk flet keshtu shum leshon zëra bertet the disa shkronja i thot si psh D A dhe ne vend qe te thom mami thot ami e kam pasur neper mjek dhe sipas tyre ende osht i vogel per me dit ne qofsh e ka autizim per kan than do send qe i bon jon pjes e autizimi do jo qfar mendo ju ju lutem me tregoni faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X