Pernenat 30 Qershor, 2020 142

Djali eshte i dhunshem!

Pershendetje!Jam pak e shqetesuar sempse cuni im 2 vjec e 4 muajsh rreh te gjith femijet qe shef edhe kot pa motiv!Sapo i shef i thot esht e imja per cdo gje dhe i qellon edhe fort madje !Jam shum e merzitur nuk di si te veproj se edhe nenat me pergjigjen keq ne shumicen e rasteve edhe me te drejt se askujt nuk i vjen mir ti rrahesh femijet edhe pse ky esht 28 muajsh!ju falenderoj !


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X