Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Djali 2 muajsh fle vetem ka 10 min ne dit

Kam djalin 2 muajsh dhe fle vetem ka 10 min ne dite shume pak


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Mbase nuk ngopet mw ushqim, si i lag pelenat?? Colikat( dhimbjet e barkut eshte nje shka shume j shpeshte qe bebat Nuk bejne nje gjume tw rregullt

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X