Pernenat 27 Korrik, 2020 130

Djali 10 muajsh

Sapo djali im ka mbush 10 muajsh dhe kur e le ulur mbas disa minutash bie nuk mbrohet vet me duar kur do te kthehet anash te kap dicka dhe bie. Ndersa perpara mbrohet dhe akoma nuk zvarritet ose kacavjerret. Jam shume e shqetesuar 😔😔

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Qendrimi ulur per disa min pa mbeshtetje varet nga pesha e bebit( tek bebet e shendetshem e kane me te veshtire mbajtjen e ekuilibrit) fakti qe nuk ecen kemba dore nuk ka asgje per tu shqetesuar
    Ju rekomandoj dhenien e rregullt re vit d( buonavit D3 4 pika ne dite)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X