Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Divorci

per nenat qe jetojn ne itali mirdita ju pershendes te gjithve
kam nje mike time qe ka problem me burr dhe deshiron te ndaht ama fakti qe ka 3 fmij nuk ka punaur kurr dhe gjuhen edi aty ktu nuk di ku te drejtohet per me nda nga ai dhe pasi qe ajo ska punar kurr edhe ska asi 1 euro te saj
pyet se pasi fëmiet jan me ata ae merr ajo asengo di famila apo ndonje ardhur tjter dhe aka ndihm ku mu strhu apo dut me hap tribunale per mu nda falminderit kush pergjigjet dhe ka 2 fmij me te vegjel ner 3 vjet e nje 8 vjeq qe shkon ne shkoll


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X