Pernenat 8 Shtator, 2019 418

Ditelindja e pare e vajzes

Nena te dashura dua nje mendim …kam ditelindjen e pare te vajzes ,mirpo para ca ditesh tim shoqi i vdiq gjyshja dhe tani po mtjone qe sduhet tia festoj pa bere te 40 gjyshja ,,un kam shum deshire tja festoja ,mirpo kur mthone keshtu kam edhe frike se di tani …nuk do beja ndonje gje te madhe por nje drek me familjaret torte tollombaca gjera te tilla


  1. Eriola Kona

    E dashur,njeriu nje here lind,e nje here vdes…Ne rradhe te pare gjyshja u prehte ne paqe,,nga ana tjeter 1vjetori i vajzes nuk vjen me,,ndaj mendoj se duhet festuar ..Jeta vazhdon dhe duhet jetuar..Urime per vajzen,ta keni me jete…

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X